A propòsit
Educassion
Dëscute
TraitBank
Rintré ant ël sistema
Anscriv-se
Lenga
Deutsch
English
Español
français
italiano
Nederlands
Piemontèis
Português do Brasil
suomi
Türkçe
čeština
Ελληνικά
македонски
Українська
العربية
简体中文
繁體中文
nòm ant ël fil
vernacolar
sientìfich
A propòsit
Educassion
Dëscute
TraitBank
Rintré ant ël sistema
Anscriv-se
pms
Deutsch
English
Español
français
italiano
Nederlands
Piemontèis
Português do Brasil
suomi
Türkçe
čeština
Ελληνικά
македонски
Українська
العربية
简体中文
繁體中文
nòm ant ël fil
vernacolar
sientìfich
Nòm nen arzolvù
Nòm nen arzolvù:
root
»
cellular organisms
»
Eukaryota
»
Chloroplastida
»
Streptophyta
»
Streptophytina
»
Embryophyta
»
Tracheophyta
»
Euphyllophyta
»
Spermatophyta
»
Magnoliopsida
»
Mesangiospermae
»
eudicotyledons
»
Gunneridae
»
Pentapetalae
»
rosids
»
malvids
»
Sapindales
»
Sapindaceae
«
Sapindoideae
cheuje
vista d'ansem
mojen
nòm
Nòm sientìfich
Nòm preferì
Sapindoideae
Sot-famija arconossù da
NCBI
Nòm comun
A-i é gnun nòm comun associà a costa tassonomìa.
Gerarchìe soagnà për Sapindoideae
NCBI
root
cellular organisms
Eukaryota
Viridiplantae
Streptophyta
Streptophytina
Embryophyta
Tracheophyta
Euphyllophyta
Spermatophyta
Magnoliopsida
Mesangiospermae
eudicotyledons
Gunneridae
Pentapetalae
rosids
malvids
Sapindales
Sapindaceae
Sapindoideae
(costa pàgina-sì)
Melicocceae
Paullinieae
Alectryon
Allophylastrum
Amesiodendron
Aporrhiza
Arytera
Atalaya
Balsas
Beguea
Blighia
Blomia
Castanospora
Chimborazoa
Chouxia
Chytranthus
Cnesmocarpon
Conchopetalum
Cubilia
Cupania
Cupaniopsis
Deinbollia
Delavaya
Dictyoneura
Dilodendron
Dimocarpus
Diploglottis
Dodonaeoideae
Elattostachys
Eriocoelum
Erioglossum
Erythrophysa
Glenniea
Gloeocarpus
Gongrodiscus
Guioa
Haplocoelopsis
Haplocoelum
Hebecoccus
Hippocastanoideae
Hornea
Jagera
Koelreuteria
Laccodiscus
Lecaniodiscus
Lepiderema
Lepidopetalum
Lepisanthes
Litchi
Macphersonia
Matayba
Mischarytera
Mischocarpus
Molinaea
Neotina
Nephelium
Osmelia
Otophora
Pancovia
Pappea
Paranephelium
Pavieasia
Placioscyphus
Placodiscus
Plagioscyphus
Podonephelium
Pometia
Porocystis
Pseudima
Pseudopteris
Radlkofera
Rhysotoechia
Sapindus
Sarcopteryx
Sarcotoechia
Schleichera
Scyphonychium
Sinoradlkofera
Smelophyllum
Stadmannia
Storthocalyx
Synima
Thouinidium
Tina
Tinopsis
Toechima
Trigonachras
Tristira
Tristiropsis
unclassified Sapindaceae
Ungnadia
Vouarana
Xanthoceroideae
Xerospermum