A propòsit
Educassion
Dëscute
TraitBank
Rintré ant ël sistema
Anscriv-se
Lenga
Deutsch
English
Español
français
italiano
Nederlands
Piemontèis
Português do Brasil
suomi
Türkçe
čeština
Ελληνικά
македонски
Українська
العربية
简体中文
繁體中文
nòm ant ël fil
vernacolar
sientìfich
A propòsit
Educassion
Dëscute
TraitBank
Rintré ant ël sistema
Anscriv-se
pms
Deutsch
English
Español
français
italiano
Nederlands
Piemontèis
Português do Brasil
suomi
Türkçe
čeština
Ελληνικά
македонски
Українська
العربية
简体中文
繁體中文
nòm ant ël fil
vernacolar
sientìfich
Life
»
…
»
Metazoa
»
…
»
Annelida
»
…
»
Maldanidae
Life
»
Cellular
»
Eukaryota
»
Opisthokonta
»
Metazoa
»
Bilateria
»
Protostomia
»
Spiralia
»
Annelida
»
Pleistoannelida
»
Sedentaria
»
Maldanidae
«
Eupraxillella Hartmann-Schröder & Rosenfeldt 1989
cheuje
vista d'ansem
dàit
carte
nòm
Nòm sientìfich
Nòm preferì
Eupraxillella Hartmann-Schröder & Rosenfeldt 1989
Géner arconossù da
EOL Dynamic Hierarchy April 2022
Fé arferiment a la tassonomìa da World Register of Marine Species
Eupraxillella
Géner arconossù da
wikipedia NL
,
EOL Dynamic Hierarchy 1.1
,
EOL Dynamic Hierarchy 1.1
,
Southern Ocean Species List
,
NCBI
, and
wikidata_hierarchy tar gz
Eupraxillella
Arconossù da
OBIS environmental data records
Eupraxillella Hartmann-Schröder & Rosenfeldt 1989
Géner arconossù da
GBIF classification
and
Dynamic Hierarchy Version 2.2.3 - Test
Nòm comun
A-i é gnun nòm comun associà a costa tassonomìa.
Gerarchìe soagnà për Eupraxillella Hartmann-Schröder & Rosenfeldt 1989
EOL Dynamic Hierarchy April 2022
Life
Cellular Organisms
Eukaryota
Opisthokonta
Metazoa
Bilateria
Protostomia
Spiralia
Annelida
Pleistoannelida
Sedentaria
Maldanidae
Eupraxillella Hartmann-Schröder & Rosenfeldt 1989
(costa pàgina-sì)
Eupraxillella antarctica Hartmann-Schröder & Rosenfeldt 1989
Abyssoclymene Hartman 1967
Aclymene Buzhinskaja 1995
Asychis Kinberg 1867
Axiothella Verrill 1900
Bathyasychis Detinova 1982
Boguea Hartman 1945
Boguella Hartman & Fauchald 1971
Chirimia Light 1991
Clymene Lamarck 1818
Clymenella Verrill 1873
Clymenopsis Verrill 1900
Clymenura Verrill 1900
Euclymene Verrill 1900
Gravierella Fauvel 1919
Heteroclymene Arwidsson 1906
Iphianissa Kinberg 1866
Isocirrus Arwidsson 1906
Johnstonia Quatrefages 1866
Leiochone Grube 1868
Lumbriclymene Sars 1872
Lumbriclymenella Arwidsson 1911
Macroclymene Verrill 1900
Macroclymenella Augener 1926
Maldane Grube 1860
Maldanella McIntosh 1885
Mandrocles Kinberg 1866
Metasychis Light 1991
Microclymene Arwidsson 1906
Micromaldane Monro 1939
Mylitta Kinberg 1866
Nicomache Malmgren 1865
Notoproctus Arwidsson 1906
Paramaldane Wang & Li 2016
Petaloproctus Quatrefages 1866
Praxillella Verrill 1881
Praxillura Verrill 1879
Proclymene Arwidsson 1906
Pseudoclymene Arwidsson 1906
Rhodine Malmgren 1866
Sabaco Kinberg 1866
Sonatsa Chamberlin 1919
Dynamic Hierarchy Version 2.2.3 - Test
Eupraxillella Hartmann-Schröder & Rosenfeldt 1989
(costa pàgina-sì)
Eupraxillella antarctica Hartmann-Schröder & Rosenfeldt 1989
Abyssoclymene Hartman 1967
Aclymene Buzhinskaja 1995
Asychis Kinberg 1867
Axiothella Verrill 1900
Bathyasychis Detinova 1982
Boguea Hartman 1945
Boguella Hartman & Fauchald 1971
Chirimia Light 1991
Clymene Lamarck 1818
Clymenella Verrill 1873
Clymenopsis Verrill 1900
Clymenura Verrill 1900
Euclymene Verrill 1900
Gravierella Fauvel 1919
Heteroclymene Arwidsson 1906
Iphianissa Kinberg 1866
Isocirrus Arwidsson 1906
Johnstonia Quatrefages 1866
Leiochone Grube 1868
Lumbriclymene Sars 1872
Lumbriclymenella Arwidsson 1911
Macroclymene Verrill 1900
Macroclymenella Augener 1926
Maldane Grube 1860
Maldanella McIntosh 1885
Mandrocles Kinberg 1866
Metasychis Light 1991
Microclymene Arwidsson 1906
Micromaldane Monro 1939
Mylitta Kinberg 1866
Nicomache Malmgren 1865
Notoproctus Arwidsson 1906
Paramaldane Wang & Li 2016
Petaloproctus Quatrefages 1866
Praxillella Verrill 1881
Praxillura Verrill 1879
Proclymene Arwidsson 1906
Pseudoclymene Arwidsson 1906
Rhodine Malmgren 1866
Sabaco Kinberg 1866
Sonatsa Chamberlin 1919
EOL Dynamic Hierarchy 1.1
Life
Cellular Organisms
Eukaryota
Opisthokonta
Metazoa
Bilateria
Protostomia
Spiralia
Annelida
Sedentaria
Maldanidae
Eupraxillella
(costa pàgina-sì)
Eupraxillella antarctica Hartmann-Schröder & Rosenfeldt 1989
Abyssoclymene
Aclymene
Asychis
Axiothella
Bathyasychis
Boguea
Boguella
Chirimia
Clymene
Clymenella
Clymenopsis
Clymenura
Euclymene
Gravierella
Heteroclymene
Iphianissa
Isocirrus
Johnstonia
Leiochone
Lumbriclymene
Lumbriclymenella
Macroclymene
Macroclymenella
Maldane
Maldanella
Mandrocles
Metasychis
Microclymene
Micromaldane
Mylitta
Nicomache
Notoproctus
Paramaldane
Petaloproctus
Praxillella
Praxillura
Proclymene
Pseudoclymene
Rhodine
Sabaco
Sonatsa
GBIF classification
Animalia
Annelida
Polychaeta
Maldanidae
Eupraxillella Hartmann-Schröder & Rosenfeldt 1989
(costa pàgina-sì)
Eupraxillella antarctica Hartmann-Schröder & Rosenfeldt 1989
Abyssoclymene Hartman 1967
Aclymene Buzhinskaja 1995
Asychis Kinberg 1866
Axiothella Verrill 1900
Bathyasychis Detinova 1982
Boguea Hartman 1945
Boguella Hartman & Fauchald 1971
Chirimia Light 1991
Clymene Oken 1807
Clymenella Verrill 1873
Clymenopsis Verrill 1900
Clymenura Verrill 1900
Euclymene Verrill 1900
Gravierella Fauvel 1919
Heteroclymene Arwidsson 1906
Iphianissa Kinberg 1866
Isocirrus Arwidsson 1906
Johnstonia Quatrefages 1866
Leiochone Grube 1868
Lumbriclymene Sars 1872
Lumbriclymenella Arwidsson 1911
Macroclymene Verrill 1900
Macroclymenella Augener 1926
Maldane Grube 1860
Maldanella Mc Intosh 1885
Mandrocles Kinberg 1866
Metasychis Light 1991
Microclymene Arwidsson 1906
Micromaldane Monro 1939
Mylitta Kinberg 1866
Neco Kinberg 1866
Nicomache Malmgren 1865
Notopractus oculatus
Notoproctus Arwidsson 1906
Paramaldane
Petaloclymene Augener 1918
Petaloproctus de Quatrefages 1866
Praxillella Verrill 1881
Praxillura Verrill 1879
Proclymene Arwidsson 1906
Pseudoclymene Arwidsson 1906
Rhodine Malmgren 1865
Sabaco Kinberg 1866
Sonatsa Chamberlin 1919
NCBI
root
cellular organisms
Eukaryota
Opisthokonta
Metazoa
Eumetazoa
Bilateria
Protostomia
Spiralia
Lophotrochozoa
Annelida
Polychaeta
Scolecida
Capitellida
Maldanidae
Eupraxillella
(costa pàgina-sì)
Asychis
Axiothella
Clymenella
Clymenopsis
Clymenura
Euclymene
Johnstonia
Leiochone
Lumbriclymene
Maldane
Maldanella
Metasychis
Nicomache
Notoproctus
Petaloproctus
Praxillella
Praxillura
Rhodine
Sabaco
unclassified Maldanidae
wikidata_hierarchy tar gz
Biota
Eukaryota
Unikonta
Opisthokonta
Holozoa
Filozoa
Apoikozoa
Animalia
Eumetazoa
Bilateria
Protostomia
Lophotrochozoa
Annelida
Polychaeta
Scolecida
Maldanidae
Euclymeninae
Eupraxillella
(costa pàgina-sì)
Eupraxillella antarctica
Abyssoclymene
Aclymene
Caesicirrus
Clymenoida
Leiochonini
Macroclymenella
Pseudoclymene