Hakkında
Eğitim
Tartış
TraitBank
Oturum Aç
Kaydol
Dil
Deutsch
English
Español
français
italiano
Nederlands
Piemontèis
Português do Brasil
suomi
Türkçe
čeština
Ελληνικά
македонски
Українська
العربية
简体中文
繁體中文
kırıntılardaki isimler
yerel
bilimsel
Hakkında
Eğitim
Tartış
TraitBank
Oturum Aç
Kaydol
tr
Deutsch
English
Español
français
italiano
Nederlands
Piemontèis
Português do Brasil
suomi
Türkçe
čeština
Ελληνικά
македонски
Українська
العربية
简体中文
繁體中文
kırıntılardaki isimler
yerel
bilimsel
Life
»
…
»
Archaeplastida
»
…
»
Angiosperms
»
…
»
Papatyagiller
Life
»
Cellular
»
Ökaryot
»
Archaeplastida
»
Chloroplastida
»
Streptophyta
»
Embryophytes
»
Tracheophyta
»
Tohumlu Bitkiler
»
Angiosperms
»
Eudicots
»
Superasterids
»
Asterids
»
Asterales
»
Papatyagiller
«
Polymnia
topla
genel bakış
veri
medya
makaleler
haritalar
isimler
Bilimsel İsimler
Tercih Edilen İsimler
Polymnia
Cins
EOL Dynamic Hierarchy April 2022
tarafından tanındı
Catalogue of Life in Species 2000 & ITIS Catalogue of Life kaynağından referans vergi
Polymnia
Cins
wikipedia VI
,
wikipedia SV
,
EOL Dynamic Hierarchy 1.1
,
EOL Dynamic Hierarchy 1.1
,
Australia Species List
,
Bolivia Species List
,
Brazil Species List
,
Canada Species List
,
Colombia Species List
,
Costa Rica Species List
,
Ecuador Species List
,
Guatemala Species List
,
New Zealand Species List
,
Peru Species List
,
Thailand Species List
,
Venezuela Species List
,
Mexico Species List
,
North Atlantic Species List
,
South Pacific Species List
,
wikipedia hr Croatian
,
NCBI
,
wikipedia EO
,
United States Species List
,
wikidata_hierarchy tar gz
,
wikipedia DE
,
wikipedia IT
,
wikipedia PT
,
wikipedia 한국어 위키백과
,
USDA PLANTS images
,
wikipedia EN
,
Wikidata Common Names
,
Wikimedia Commons
,
Barcode of Life Data Systems
,
Global Biotic Interactions
,
iNaturalist data coverage
,
Wikipedia (inferred records)
, and
GGBN data coverage
tarafından tanındı
Polymnia
IABIN
,
IABIN
, and
Kubitzki et al
tarafından tanınıyor
Polymnia L.
Cins
GBIF classification
,
Catalogue of Life 26 March 2024
,
USDA Plants data
, and
Integrated Taxonomic Information System (ITIS) Taxonomic Hierarchy
tarafından tanındı
Polymnia L. 1753
Cins
GBIF data coverage
tarafından tanındı
Alternatif İsimler
Polymnia aspera
Mart.
GBIF classification
(Possible variant of Polymnia aspera Mart. ex DC.) göre Doubtful
Polymnia bidentis
L.
GBIF classification
göre Homotypic synonym
Polymnia corcovadersis
Glaz.
GBIF classification
göre Doubtful
Polymnia obscura
B. L. Turner
GBIF classification
göre Doubtful
Polymnia uribea
Jaramillo
GBIF classification
göre Doubtful
Polymniastrum variabile
(Poir.) Poir.
GBIF classification
(Originally found in sources as accepted taxon within Polymnia L.) göre Homotypic synonym
Alymnia Neck.
Catalogue of Life 26 March 2024
göre Synonym
Polymnia
GBIF national node type records Germany
,
NMNH type specimens
,
NMNH type specimens
,
iDigBio type specimen records
,
Flora do Brasil
,
iNaturalist
,
TreatmentBank
, and
Global Biotic Interactions
göre Harvest ancestor
Polymnia L. 1753
NCBI
göre Authority
Polymniastrum Small
Catalogue of Life 26 March 2024
göre Synonym
Genel Adlar
Hırvatça
Polimnija
tercih edildi
Wikidata Common Names
tarafından tanınıyor
Japonca
ヤーコン属
tercih edildi
Wikidata Common Names
tarafından tanınıyor
Korece
폴림니아속
tercih edildi
Wikidata Common Names
tarafından tanınıyor
Çince
杯苞菊属
tercih edildi
Wikidata Common Names
tarafından tanınıyor
İngilizce
leafcup
tercih et
USDA PLANTS images
tarafından tanınıyor
polymnia
tercih edildi
Wikidata Common Names
tarafından tanınıyor
2 dil daha göster
2 dili gizle
Polymnia için küratörlük hiyerarşileri
EOL Dynamic Hierarchy April 2022
Life
Cellular Organisms
Eukaryota
Archaeplastida
Chloroplastida
Streptophyta
Embryophytes
Tracheophyta
Spermatophytes
Angiosperms
Eudicots
Superasterids
Asterids
Asterales
Asteraceae
Polymnia
(bu sayfa)
Polymnia canadensis L.
Polymnia cossatotensis A. B. Pittman & V. Bates
Polymnia johnbeckii D. Estes
Polymnia laevigata Beadle
Adenothamnus
Anemocarpa
Angeldiazia
Antillanthus
Apodocephala
Atractylodes
Balduina
Barkleyanthus
Bellis
Bishopanthus
Bishovia
Bolanosa
Carlquistia
Carterothamnus
Caucasalia
Celmisia
Centaurea
Centipeda
Chimantaea
Chresta
Chrysanthoglossum
Chrysogonum
Corethamnium
Crossothamnus
Cuatrecasanthus
Damnamenia
Dauresia
Daveaua
Dinoseris
Enceliopsis
Erato
Erodiophyllum
Espeletia
Euphrosyne
Gaillardia
Garhadiolus
Goyazianthus
Greenmaniella
Hebeclinium
Helianthella
Helichrysum
Heliocauta
Heliopsis
Helminthotheca
Heterorhachis
Hyalosperma
Hydroidea
Idiopappus
Iva
Jensia
Lagenophora
Lecocarpus
Leptocarpha
Leptostelma
Lessingia
Lessingianthus
Lettowia
Leucheria
Luina
Lychnophoriopsis
Macrachaenium
Maschalostachys
Mesogramma
Mexianthus
Mikania
Monolopia
Nananthea
Nelsonianthus
Oclemena
Oligactis
Onopordum
Oritrophium
Packera
Paracalia
Peteravenia
Picris
Plagiobasis
Platyschkuhria
Podanthus
Porphyrostemma
Pterocaulon
Quelchia
Rhodanthe
Robinsonecio
Roebuckiella
Scorzonera
Sheareria
Sphaeromorphaea
Struchium
Synurus
Talamancalia
Tamananthus
Teixeiranthus
Trichogoniopsis
Triptilodiscus
Varilla
Vellereophyton
Wamalchitamia
Xerochrysum
Zoegea
1588 ek kardeş kısalık için kesildi.
Tam liste için
kaynak dosyasına
bakın.
Catalogue of Life 26 March 2024
Biota
Plantae
Tracheophyta
Magnoliopsida
Asterales
Asteraceae Dumort.
Asteroideae (Cass.) Lindl.
Polymnia L.
(bu sayfa)
Polymnia canadensis L.
Polymnia cossatotensis Pittman & V. M. Bates
Polymnia johnbeckii D. Estes
Polymnia laevigata Beadle
Archibaccharis Heering
Arctogeron DC.
Argentipallium Paul G. Wilson
Argyranthemum Webb ex Sch. Bip.
Argyroglottis Turcz.
Argyrotegium J. M. Ward & Breitw.
Argyroxiphium DC.
Aristeguietia R. M. King & H. Rob.
Arnica L.
Arnicastrum Greenm.
Arnoglossum Raf.
Arrhenechthites Mattf.
Arrojadocharis Mattf.
Arrowsmithia DC.
Asanthus R. M. King & H. Rob.
Ascidiogyne Cuatrec.
Aspilia Thouars
Asplundianthus R. M. King & H. Rob.
Asteridea Lindl.
Asteriscus Mill.
Astranthium Nutt.
Athanasia L.
Athrixia Ker Gawl.
Athroisma DC.
Atrichantha Hilliard & B. L. Burtt
Austrobrickellia R. M. King & H. Rob.
Austrocritonia R. M. King & H. Rob.
Austrosynotis C. Jeffrey
Axiniphyllum Benth.
Aylacophora Cabrera
Aztecaster G. L. Nesom
Baccharis L.
Badilloa R. M. King & H. Rob.
Bahia Lag.
Bahianthus R. M. King & H. Rob.
Bahiopsis Kellogg
Bajacalia Loockerman, B. L. Turner & R. K. Jansen
Balduina Nutt.
Balsamorhiza Hook.
Baltimora L.
Barkleyanthus H. Rob. & Brettell
Barrosoa R. M. King & H. Rob.
Bartlettina R. M. King & H. Rob.
Bathysanthus G. L. Nesom
Batopilasia G. L. Nesom & Noyes
Bebbia Greene
Bedfordia DC.
Bejaranoa R. M. King & H. Rob.
Benitoa D. D. Keck
Berlandiera DC.
Berroa Beauverd
Bertilia Cron
Bethencourtia Choisy
Boeberastrum (A. Gray) Rydb.
Boeberoides (DC.) Strother
Bolandia Cron
Bombycilaena (DC.) Smoljan.
Borrichia Adans.
Brachanthemum DC.
Brachionostylum Mattf.
Brachyglottis J. R. Forst. & G. Forst.
Brachyscome Cass.
Bracteantha Anderb. & Haegi
Bradburia Torr. & A. Gray
Brickellia Elliott
Brickelliastrum R. M. King & H. Rob.
Calea L.
Calendula L.
Callistephus Cass.
Calocephalus R. Br.
Calomeria Vent.
Calotesta P. O. Karis
Calotis R. Br.
Calyptocarpus Less.
Campovassouria R. M. King & H. Rob.
Camptacra N. T. Burb.
Canadanthus G. L. Nesom
Cancrinia Kar. & Kir.
Capelio B. Nord.
Caputia B. Nord. & Pelser
Carlquistia B. G. Baldwin
Carminatia Moc. ex DC.
Carpesium L.
Carphephorus Cass.
Carphochaete A. Gray
Carterothamnus R. M. King
Cassinia R. Br.
Castanedia R. M. King & H. Rob.
Castrilanthemum Vogt & Oberpr.
Castroviejoa Galbany et al.
Catatia Humbert
Catolesia D. J. N. Hind
Cavalcantia R. M. King & H. Rob.
Caxamarca M. O. Dillon & A. Sagást.
Celmearia Heenan
Celmisia Cass.
Centipeda Lour.
Cephalipterum A. Gray
Cephalosorus A. Gray
Ceratogyne Turcz.
1164 ek kardeş kısalık için kesildi.
Tam liste için
kaynak dosyasına
bakın.
Dynamic Hierarchy Version 2.2.3 - Test
Polymnia
(bu sayfa)
Polymnia canadensis L.
Polymnia cossatotensis A. B. Pittman & V. Bates
Polymnia johnbeckii D. Estes
Polymnia laevigata Beadle
Adenothamnus
Anemocarpa
Angeldiazia
Antillanthus
Apodocephala
Atractylodes
Balduina
Barkleyanthus
Bellis
Bishopanthus
Bishovia
Bolanosa
Carlquistia
Carterothamnus
Caucasalia
Celmisia
Centaurea
Centipeda
Chimantaea
Chresta
Chrysanthoglossum
Chrysogonum
Corethamnium
Crossothamnus
Cuatrecasanthus
Damnamenia
Dauresia
Daveaua
Dinoseris
Enceliopsis
Erato
Erodiophyllum
Espeletia
Euphrosyne
Gaillardia
Garhadiolus
Goyazianthus
Greenmaniella
Hebeclinium
Helianthella
Helichrysum
Heliocauta
Heliopsis
Helminthotheca
Heterorhachis
Hyalosperma
Hydroidea
Idiopappus
Iva
Jensia
Lagenophora
Lecocarpus
Leptocarpha
Leptostelma
Lessingia
Lessingianthus
Lettowia
Leucheria
Luina
Lychnophoriopsis
Macrachaenium
Maschalostachys
Mesogramma
Mexianthus
Mikania
Monolopia
Nananthea
Nelsonianthus
Oclemena
Oligactis
Onopordum
Oritrophium
Packera
Paracalia
Peteravenia
Picris
Plagiobasis
Platyschkuhria
Podanthus
Porphyrostemma
Pterocaulon
Quelchia
Rhodanthe
Robinsonecio
Roebuckiella
Scorzonera
Sheareria
Sphaeromorphaea
Struchium
Synurus
Talamancalia
Tamananthus
Teixeiranthus
Trichogoniopsis
Triptilodiscus
Varilla
Vellereophyton
Wamalchitamia
Xerochrysum
Zoegea
1588 ek kardeş kısalık için kesildi.
Tam liste için
kaynak dosyasına
bakın.
EOL Dynamic Hierarchy 1.1
Life
Cellular Organisms
Eukaryota
Archaeplastida
Chloroplastida
Streptophyta
Embryophytes
Tracheophyta
Spermatophytes
Angiosperms
Eudicots
Superasterids
Asterids
Asterales
Asteraceae
Polymnia
(bu sayfa)
Polymnia canadensis L.
Polymnia cossatotensis A. B. Pittman & V. Bates
Polymnia johnbeckii D. Estes
Polymnia laevigata Beadle
Adenothamnus
Anemocarpa
Angeldiazia
Antillanthus
Apodocephala
Atractylodes
Balduina
Barkleyanthus
Bellis
Bishopanthus
Bishovia
Bolanosa
Carlquistia
Carterothamnus
Caucasalia
Celmisia
Centaurea
Centipeda
Chimantaea
Chresta
Chrysanthoglossum
Chrysogonum
Corethamnium
Crossothamnus
Cuatrecasanthus
Damnamenia
Dauresia
Daveaua
Dinoseris
Enceliopsis
Erato
Erodiophyllum
Espeletia
Euphrosyne
Gaillardia
Garhadiolus
Goyazianthus
Greenmaniella
Hebeclinium
Helianthella
Helichrysum
Heliocauta
Heliopsis
Helminthotheca
Heterorhachis
Hyalosperma
Hydroidea
Idiopappus
Iva
Jensia
Lagenophora
Lecocarpus
Leptocarpha
Leptostelma
Lessingia
Lessingianthus
Lettowia
Leucheria
Luina
Lychnophoriopsis
Macrachaenium
Maschalostachys
Mesogramma
Mexianthus
Mikania
Monolopia
Nananthea
Nelsonianthus
Oclemena
Oligactis
Onopordum
Oritrophium
Packera
Paracalia
Peteravenia
Picris
Plagiobasis
Platyschkuhria
Podanthus
Porphyrostemma
Pterocaulon
Quelchia
Rhodanthe
Robinsonecio
Roebuckiella
Scorzonera
Sheareria
Sphaeromorphaea
Struchium
Synurus
Talamancalia
Tamananthus
Teixeiranthus
Trichogoniopsis
Triptilodiscus
Varilla
Vellereophyton
Wamalchitamia
Xerochrysum
Zoegea
1588 ek kardeş kısalık için kesildi.
Tam liste için
kaynak dosyasına
bakın.
GBIF classification
Plantae
Tracheophyta
Magnoliopsida
Asterales
Asteraceae
Polymnia L.
(bu sayfa)
Polymnia aspera Mart. ex DC.
Polymnia bakeriana Glaz.
Polymnia bidentis L. ex B. D. Jacks.
Polymnia calicina Poir.
Polymnia canadensis L.
Polymnia corcovadensis Glaz.
Polymnia cossatotensis Pittman & V. M. Bates
Polymnia cruciana Poir.
Polymnia dentata Moench
Polymnia depressa Sessé & Moc.
Polymnia frondosa Bruce ex Murray
Polymnia graveolens Rottb.
Polymnia johnbeckii D. Estes
Polymnia laevigata Beadle
Polymnia latisquana S. F. Blake
Polymnia macrophylla Raf.
Polymnia mcvaughii P. V. Wells
Polymnia mollis Poir.
Polymnia riparia Humb. et al.
Polymnia siegesbeckii DC.
Polymnia tarapacana Phil.
Polymnia uribea Duque
Polymnia variabilis Poir.
Polymnia wedelia Mill.
Polymniastrum urticifolium Cass.
Alepidocline S. F. Blake
Anisocoma Torr. & A. Gray
Antennaria Gaertn.
Anthemis arvensis × Cota tinctoria
Aquilula
Arnoseris Gaertn.
Athrixia Ker Gawl.
Baccharoides Moench
Bejaranoa R. M. King & H. Rob.
Benitoa D. D. Keck
Berroa Beauverd
Bishovia R. M. King & H. Rob.
Blainvillea Cass.
Borrichia Adans.
Brickelliastrum R. M. King & H. Rob.
Cadiscus E. Mey. ex DC.
Callicephalus C. A. Mey.
Cancrinia Kar. & Kir.
Castrilanthemum R. Vogt & Oberpr.
Chromolepis Benth.
Cicerbita Wallr.
Cloiselia S. Moore
Conyza canadensis × Erigeron acris subsp. acris
Critonia P. Browne
Delilia Spreng.
Diaperia Nutt.
Dithyrostegia A. Gray
Dolomiaea DC.
Duseniella K. Schum.
Eastwoodia Brandegee
Echinocoryne H. Rob.
Eclipta L.
Eitenia R. M. King & H. Rob.
Eriochlamys Sond. & F. Muell.
Flaveria Juss.
Fluminaria
Guardiola Cerv. ex Bonpl.
Guizotia Cass.
Gundelia L.
Gutierrezia Lag.
Harnackia Urb.
Hemistepta Bunge
Heterolepis Cass.
Heteromma Benth.
Hyalis D. Don ex Hook. & Arn.
Hybridella Cass.
Io B. Nord.
Iphionopsis Anderb.
Joseanthus H. Rob.
Kemulariella Tamamsch.
Lasiospermum Lag.
Leontodon × Scorzoneroides
Lepidonia S. F. Blake
Lepidophyllum Cass.
Lepidostephium Oliv.
Leucanthemella Tzvelev
Logfia Cass.
Lourteigia R. M. King & H. Rob.
Lulia Zardini
Macrachaenium Hook. fil.
Microcephala Pobed.
Nananthea DC.
Neojeffreya Cabrera
Nestlera Spreng.
Notoseris C. Shih
Oedera L.
Oreostemma Greene
Oxypappus Benth.
Oyedaea DC.
Paracalia Cuatrec.
Parthenium L.
Pembertonia P. S. Short
Petasites Mill.
Picrosia D. Don
Plagiocheilus Arn. ex DC.
Platycarpha Less.
Pleurophyllum Hook. fil.
Prolobus R. M. King & H. Rob.
Psacaliopsis H. Rob. & Brettell
Psilostrophe DC.
Quelchia N. E. Br.
Raouliopsis S. F. Blake
Ratibida Raf.
Reichardia Roth
Sanrobertia
Saussurea DC.
Scherya R. M. King & H. Rob.
Scrobicaria Cass.
Spinoliva
Spiracantha Kunth
Synedrella Gaertn.
Tagetes L.
Thespis DC.
Thiseltonia Hemsl.
Trichospira Kunth
Tridactylina Sch. Bip.
Triniteurybia Brouillet, Urbatsch & R. P. Roberts
Triptilion Ruiz & Pav.
Ursinia Gaertn.
Zemisia B. Nord.
1697 ek kardeş kısalık için kesildi.
Tam liste için
kaynak dosyasına
bakın.
Integrated Taxonomic Information System (ITIS) Taxonomic Hierarchy
Plantae
Viridiplantae
Streptophyta
Embryophyta
Tracheophyta
Spermatophytina
Magnoliopsida
Asteranae
Asterales
Asteraceae
Polymnia L.
(bu sayfa)
Polymnia canadensis L.
Polymnia cossatotensis Pittman & V. M. Bates
Polymnia laevigata Beadle
Polymnia sonchifolia Poep. & Endl.
Acamptopappus (A. Gray) A. Gray
Acanthospermum Schrank
Achillea L.
Achyrachaena Schauer
Acmella Rich. ex Pers.
Acourtia D. Don
Acroptilon Cass.
Adenocaulon Hook.
Adenophyllum Pers.
Ageratina Spach
Ageratum L.
Agoseris Raf.
Amberboa (Pers.) Less.
Amblyolepis DC.
Amblyopappus Hook. & Arn.
Ambrosia L.
Amphiachyris (A. DC.) Nutt.
Amphipappus Torr. & A. Gray
Anaphalis DC.
Ancistrocarphus A. Gray
Anisocoma Torr. & A. Gray
Antennaria Gaertn.
Anthemis L.
Antheropeas Rydb.
Aphanostephus DC.
Arctium L.
Arctotis L.
Argyranthemum Webb
Arnica L.
Arnoglossum Raf.
Arnoseris Gaertn.
Artemisia L.
Asanthus King & H. Rob.
Aster L.
Astranthium Nutt.
Atrichoseris A. Gray
Baccharis L.
Bahia Lag.
Baileya Harv. & A. Gray ex A. Gray
Balduina Nutt.
Balsamita Mill.
Balsamorhiza Nutt.
Baltimora L.
Bartlettia A. Gray
Bebbia (Benth.) Greene
Bellis L.
Benitoa D. D. Keck
Berkheya Ehrh.
Berlandiera DC.
Bidens L.
Bigelowia DC.
Blennosperma Less.
Blepharipappus Hook.
Blepharizonia Greene
Boltonia L'Hér.
Borrichia Adans.
Bradburia Torr. & A. Gray
Brickellia Elliot
Brickelliastrum King & H. Rob.
Cacaliopsis A. Gray
Calendula L.
Calycadenia DC.
Calycoseris A. Gray
Carduus L.
Carlina L.
Carminatia Moc. ex DC.
Carphephorus Cass.
Carphochaete A. Gray
Centaurea L.
Centipeda Lour.
Chaenactis DC.
Chaetopappa DC.
Chamaechaenactis Rydb.
Chrysanthemum L.
Chrysopsis (Nutt.) Elliot
Cichorium L.
Cirsium Mill.
Cotula L.
Eclipta L.
Erato DC.
Erigeron L.
Eupatorium L.
Euphrosyne DC.
Gnaphalium L.
Helenium L.
Helianthus L.
Iva L.
Lactuca L.
Mikania Willd.
Petasites Mill.
Pityopsis Nutt.
Pluchea Cass.
Rudbeckia L.
Saussurea DC.
Senecio L.
Solidago L.
Struchium P. Br.
Tanacetum L.
Taraxacum F. H. Wigg.
Tripleurospermum Sch. Bip.
418 ek kardeş kısalık için kesildi.
Tam liste için
kaynak dosyasına
bakın.
NCBI
root
cellular organisms
Eukaryota
Viridiplantae
Streptophyta
Streptophytina
Embryophyta
Tracheophyta
Euphyllophyta
Spermatophyta
Magnoliopsida
Mesangiospermae
eudicotyledons
Gunneridae
Pentapetalae
asterids
campanulids
Asterales
Asteraceae
Asteroideae
Heliantheae alliance
Polymnieae
Polymnia
(bu sayfa)
Polymnia canadensis
Polymnia cossatotensis
Polymnia johnbeckii
Polymnia laevigata
wikidata_hierarchy tar gz
Biota
Eukaryota
Plantae
Viridiplantae
Embryophyta
Tracheophyta
Spermatophytina
Magnoliophyta
Magnoliopsida
Magnoliidae
Asteranae
Asterales
Asteraceae
Asteroideae
Polymnieae
Polymnia
(bu sayfa)
Polymnia abyssinica
Polymnia africana
Polymnia andrei
Polymnia apus
Polymnia aspera
Polymnia australis
Polymnia bidentis
Polymnia calendulacea
Polymnia calicina
Polymnia canadensis
Polymnia caroliniana
Polymnia cocuyensis
Polymnia connata
Polymnia corcovadensis
Polymnia cossatotensis
Polymnia crenata
Polymnia cruciana
Polymnia dentata
Polymnia depressa
Polymnia edulis
Polymnia eurylepis
Polymnia fruticosa
Polymnia glabrata
Polymnia gracilis
Polymnia graveolens
Polymnia jelskii
Polymnia johnbeckii
Polymnia laevigata
Polymnia latisquama
Polymnia lehmannii
Polymnia liebmannii
Polymnia macrophylla
Polymnia macroscypha
Polymnia maculata
Polymnia macvaughii
Polymnia meridensis
Polymnia microcephala
Polymnia mollis
Polymnia nelsonii
Polymnia nervata
Polymnia oaxacana
Polymnia odoratissima
Polymnia parviceps
Polymnia parviflora
Polymnia perfoliata
Polymnia pyramidalis
Polymnia quichensis
Polymnia radiata
Polymnia riparia
Polymnia scabra
Polymnia serrata
Polymnia siegesbeckia
Polymnia silphioides
Polymnia sonchifolia
Polymnia standleyi
Polymnia stenocarpha
Polymnia suffruticosa
Polymnia tarapacana
Polymnia tetragonotheca
Polymnia uvedalia
Polymnia variabilis
Polymnia verapazensis