dcsimg

Кревет трав'яний ( Ukrainian )

provided by wikipedia UK
 src=
Кревет трав'яний з Італії

Є не дуже поширеним у більшій частині північно-західної Європи, але дуже чисельний у Балтійському морі та Данських протоках, де має промислове значення.[3] У Балтійському морі витримує пониження солоності до 5‰, але на зимівлю відходить на глибокі ділянки, де зберігається вища солоність.[3] Вид пов'язаний із заростями зостери, на відкритих ділянках заміщуючись на близький Palaemon elegans.[3]

 src=
Зварені креветки із Чорного моря, Україна

Посилання

  1. Маркевич О. П., Татарко К. І. Російсько-українсько-латинський зоологічний словник. — Київ: Наук. думка, 1983. — 411 с.
  2. P. J. Hayward & John Stanley Ryland (1995). Palaemonidae. Handbook of the marine fauna of north-west Europe. Oxford University Press. с. 409–412. ISBN 978-0-19-854055-7.
  3. а б в Richard Stephen Kent Barnes (1994). Palaemonidae. The brackish-water fauna of northwestern Europe: an identification guide to brackish-water habitats, ecology, and macrofauna for field workers, naturalists, and students. Cambridge University Press. с. 202. ISBN 978-0-521-45556-5.
Crab-icon.png Це незавершена стаття з карцинології.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
license
cc-by-sa-3.0
copyright
Автори та редактори Вікіпедії
original
visit source
partner site
wikipedia UK

Кревет трав'яний: Brief Summary ( Ukrainian )

provided by wikipedia UK
 src= Кревет трав'яний з Італії

Є не дуже поширеним у більшій частині північно-західної Європи, але дуже чисельний у Балтійському морі та Данських протоках, де має промислове значення. У Балтійському морі витримує пониження солоності до 5‰, але на зимівлю відходить на глибокі ділянки, де зберігається вища солоність. Вид пов'язаний із заростями зостери, на відкритих ділянках заміщуючись на близький Palaemon elegans.

 src= Зварені креветки із Чорного моря, Україна
license
cc-by-sa-3.0
copyright
Автори та редактори Вікіпедії
original
visit source
partner site
wikipedia UK