Представники родини розповсюджені на території Австралії, Тасманії, Нової Гвінеї та прилеглих дрібніших островах.
Типовий рід родини — квол, або дазиур, або сумчаста куниця (Dasyurus). Систематика підродин сучасних тварин до рівня триб, вимерлих до рівня видів.
Родина Dasyuridae
Розмір хижих сумчастих коливається від малого до середнього. Рід включає в себе найменших сумчастих у світі, деякі з них мають тіло завдовжки всього 95 мм і вагу близько 5 грам.
Хвіст довгий, волосатий, і не чіпкий. Кінцівки зазвичай приблизно рівні за довжиною, а пальці розташовані окремо. На передніх лапах п'ять пальців, на задніх чотири або п'ять. Найдовшим переднім пальцем є третій; великий палець задньої ноги, що не має кігтя малий або відсутній. Деревні породи мають широкі задні ступні і мобільні великі пальці, а види, які одночасно є деревні й наземні, мають більш довгі задні ноги і редуковані великі пальці. Найбільший нині живий член родини — Тасманійський диявол, який може мати вагу понад 10 кг. Сумка відсутня в деяких видів, а якщо вона є, то зазвичай відкривається позаду і найчастіше слабко розвинена. Сумки деяких родів стають помітними тільки під час шлюбного сезону. У самиць 2-12 молочних залоз.
Зуби спеціалізовані для комахоїдного і м'ясоїдного раціону. Зубна формула: I 4/3, C 1/1, P 2-3/2-3, M 4/4, загалом 42 або 46 [1].
Вважаються обережними і розумними. Вони є активними тваринами і рухаються швидко. Більшість членів цієї родини наземні, хоча деякі — в основному деревні. Зазвичай сховком є порожнисте колода, отвір в землі, або печера. Мишоподібні форми, як правило, мовчазні, але Тасманійський диявол гарчить і кричить голосно. Dasyuridae активні в основному вночі і полюють на майже будь-яку живу істоту, яку можуть осилити[1].