dcsimg
Image of Camphor Wood
Creatures » » Plants » » Gymnosperms » » Cypress Family »

Camphor Wood

Callitris verrucosa (A. Cunn. ex Endl.) F. Muell.

Callitris verrucosa ( Ukrainian )

provided by wikipedia UK

Поширення, екологія

Країни проживання: Австралія (Новий Південний Уельс, Квінсленд, Південна Австралія, Вікторія, Західна Австралія). Росте тільки у напівзасушливих евкаліптових чагарниках.

Морфологія

Росте як вічнозелений чагарник або невелике дерево, яке може досягати висоти до 8 метрів. Від зеленого до сіро-зеленого кольору листя завдовжки від 2 до 4 міліметрів. Чоловічі шишки довжиною до 5 міліметрів, циліндричної форми. Від яйцеподібної до сферичної форми жіночі шишки ростуть індивідуально або в групах, товщиною від 2 до 2,5 см. Кожна складається з шести товстих, дрібно бородавчастих лусочок і численного насіння. Шишки залишаються після дозрівання протягом кількох років на гілках. Темно-коричневе насіння близько 4 міліметрів і мати дві або три лопасті.

Використання

Локалізовано використовують для огорожі.

Загрози та охорона

Відносно великі площі чагарників були очищені для сільського господарства або перетворені для скотарства. Надмірний випас є проблемою в деяких областях. Зміни в частотах й інтенсивностях пожеж також є проблемою в деяких областях. Відомий у кількох великих ПОТ у всьому ареалі.

Посилання


license
cc-by-sa-3.0
copyright
Автори та редактори Вікіпедії
original
visit source
partner site
wikipedia UK